piątek, 01 kwietnia 2016
Podsumowanie I kwartału

podusmowanie1

Dziś piątek żartów, ale u nas będzie na poważnie podsumowanie trzech miesięcy nowego roku. W ubiegłym roku podpatrzyłam na blogu Foxtrota tollera wykres przedstawiający ilość przebytych kilometrów w danym miesiącu i tak u nas teraz będziemy to obrazować :D Dodatkowo postanowieniem noworocznym było zrobienie 2016 km, czy się uda? Troszkę w to teraz wątpię :D Dołączyliśmy do wydarzenia na FB gdzie celem jest 1500 km, i ten plan jest bardziej realny. Gdybym chodziła jak kiedyś do liceum, wracała o normalnej porze i miała wolne weekendy to pierwszy plan z założenia byłby pikusiem. Kiedy patrzę na wydarzeniu, że dziewczyny ze swoimi futrzakami dzień w dzień pokonują 10km, a weekendy po 20km, i mają na to cały dzień to zazdroszczę im tego z Acco :) Wygrzebujemy jednak z Acco co się da :)

Do podsumowań oprócz przebytych kilometrów chciałam zobrazować też wyjazdy/treningi/zawody/wystawy. Po jakimś czasie fajnie jest nawet samemu zobaczyć co udało się zrobić w poszczególnym miesiącu :) Zawsze potem jest moment zadowolenia, kiedy widać, że któryś miesiąc był bardziej owocny :)

Wykres przedstawia, że zimowe dnia chodziliśmy mniej. U nas pogoda nie była jednak czynnikiem, która zaniżyła ten wynik.

podsumowanie4

styczeń 100 km
- 3 seminaria: agility, obedience, mijania
- 3 treningi agility
- 1 krajowa wystawa psów

luty 102,37 km
- zajęcia z pasienia
- warsztaty BH
- egzamin BH i PT

marzec 141,21 km  
- zajęcia z pasienia
- warsztaty handlingu

podsumowanie3podsumowanie2

Przed nami 9 kolejnych miesięcy :D Zobaczmy w którą stronę to dalej pójdzie :) Przed nami jednak kwiecień, jego końcówka i początek maja będzie napewno intensywna. Także zbieramy siły, ale i też staramy się poprawić kondycję która uciekła :)

12:30, berneska , Wiosna
Link Komentarze (2) »
 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 12

acco.png


lusiek.png
Kontakt:
~ natalia.lysak@wp.pl
~ natalia.lysak@gmail.com

~~~~~~~~~~~~~
2017 w planach


doglovin
Sklep Belcando