Menu

ACCO i NAVI - border collie - Accord Bohemia Maxi, Bueno Zamunda

Acco i Navi - Accord Bohemia Max i Bueno Zamunda border collie zapraszają na swój blog! Zawody, treningi, wystawy, spacery i codzienne życie :

Empire SPLENDIDO i DENTA przekąski

berneska

DSC_0590DSC_0414Ostatnie produkty, które mieliśmy okazję sprawdzić dostaliśmy od firmy Empire. Na ich stronie internetowej zobaczycie, że produkują nie tylko psie rzeczy, ale także kocie, więc jeśli macie w domu taką mieszankę gatunków, możecie spróbować zamówić coś dla każdego z osobna http://empirepetfood.com/linia-produktow-dla-psow/ . Macie jeszcze czas aby wybrać swoich faworytów w TOP for DOG 2017 :)

DSC_0403DSC_0585

 

DSC_03661W pyszczki Acco i Naviego trafiła przekąska o nazwie Empire SPLENDIDO soczyste frykasy – delikatne i półwilgotne.

„ Domowej roboty, delikatne frykasy dla psa z serii SPLENDIDO.  Unikatowa receptura miękkich i soczystych krążków nadaje tym przysmakom wyjątkowy charakter. Soczyste Frykasy doskonale sprawdzają się jako nagroda podczas codziennych spacerów lub treningów.

Skład :Wołowina w tym (50% kolagen, 35% mięso wołowe), 10% zboża, 3% warzywa, woda, oleje i tłuszcze.  Zawartość opakowania: 200g „

Cena około 15,00 zł np.:

DSC_01711DSC_0025

http://toys4dogs.pl/empire-splendido-soczyste-frykasy-200g-przysmaki-dla-psa,id1862.html

https://www.zookarina.pl/pl/produkt/przysmaki/24/7534/empire-splendino-soczyste

Smaczki zapakowane zostały w elegancką designerską puszkę, którą spokojnie możecie po skończeniu zawartości wykorzystać też na przechowywanie innych rzeczy :) W środku smaczki nie leżą bezpośrednio w puszce lecz są dodatkowo umieszczone w woreczku. Według mojego nosa zapach jest bardzo neutralny. Wielkość smaczków jest w porządku, chociaż wolę troszkę mniejsze, albo takiej wielkości, ale z możliwością przełamania, smaki Empire nie ugięły się pod moimi palcami i psy zjadały je w całości :D Smaczki spokojnie można trzymać w kieszeniach kurtki nie martwiąc się, że pobrudzimy wnętrze lub zostaną jakieś okruchy :) Jeśli chodzi o smakowitość Acco i Navi zjadali przekąski, ale niestety bez większych fajerwek.

DSC_0593DSC_01712DSC_04221DSC_04241__________________

DSC_03721DSC_00291

Drugi produkt to Empire Denta funkcjonalne przekąski dla psa.

„Funkcjonalny przysmak dla psów wszystkich ras wspomagający higienę jamy ustnej. Zawiera olejek eukaliptusowy, mający działanie antybakteryjne, minimalizujące nieprzyjemny zapach z pyska.

Skład: Zboża 50%, mięso oraz kolagen wołowy i produkty pochodzenia zwierzęcego 36%, woda 13,4%, minerały 0,6%. Składniki analityczne: białko surowe 18,7% ,włókno surowe 2,0% ,oleje i tłuszcze surowe 5,2%, wilgotność 17,1%. Zawartość opakowania: 5 porcji/sztuk”

Koszt ok. 12-16 zł np.

http://www.bonzoo.pl/empire-dental-funkcjonalne-przysmaki-dla-psa-5szt.html

http://toys4dogs.pl/empire-denta-funkcjonalne-przysmaki-dla-psa-5szt,id1867.html

DSC_00581DSC_0059DSC_0102

Tutaj panowie z wielką chęcią zostawali przy mnie podczas otwierania puszki, jak i zjadania do ostatniego kąska denta smaków :) Patyczki mają około 10cm długości i 2cm grubości, tak więc wg. mnie małe psiaki mogą spokojnie sobie z nimi poradzić tak jak i średnie psy. W pysku takiego doga czy bernardyna, mogłyby zniknąć za to w sekundzie :) Przedstawiciele klasy średniej, Acco i Navi mieli zajęcie na kilka minut, nie więcej, przy czym ładnie odgryzali kawałek po kawałku jakby rozkoszując się tą chwilą :D 

DSC_0717DSC_0697DSC_0764DSC_0712DSC_0700

Przekąski powinny też wspomóc dbanie o higienę jamy ustnej i świeży oddech, ale to już moglibyśmy ocenić dopiero po kilku miesiącach regularnego podawania :)
Według mnie tutaj przysmaki denta mają bardzo intensywny zapach, stwierdziłabym nawet, że nie jest to typowy psi zapach smaków, ale nie jestem w stanie też porównać go do czegoś znajomego. Zabierając je na jedną z wycieczek (nie w oryginalnym opakowaniu), plecak pachniał potem kilka dni :D

Z wielką chęcią zakupię dla piesów patyczki do jamy ustnej :) Były widocznie zadowolone przy konsumpcji :)

DSC_00231DSC_04011DSC_0388

Komentarze (3)

Dodaj komentarz
  • karmy.com.pl

    Testowaliśmy te przekąski są naprawdę świetne, psiaki bardzo je lubią i mogę polecić je jeśli ktoś szuka jakichś nowych smakołyków dla pupili.

  • Gość: [karusek] *.dynamic.chello.pl

    Są świetne. Posiadamy kilka psów i uwielbiają te patyczki.

  • Gość: [groomer] *.dynamic.chello.pl

    Bardzo ciekawa recenzja :) Muszę sprezentować takie "Sticki" mojemu psiakowi.

© ACCO i NAVI - border collie - Accord Bohemia Maxi, Bueno Zamunda
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci