Menu

ACCO i NAVI - border collie - Accord Bohemia Maxi, Bueno Zamunda

Acco i Navi - Accord Bohemia Max i Bueno Zamunda border collie zapraszają na swój blog! Zawody, treningi, wystawy, spacery i codzienne życie :

Zimą na plac

berneska

20170118_121518

Trochę czasu minęło odkąd byliśmy na placu :) Ostatnie seminarium odbyło sie w pazdzierniku, potem dni się skrócily więc nasz dojazd na plac był już niemozliwy ze względu na egipskie ciemności :D Sytuacja z pracą rozwinęła sie tak, ze dwa miesiące byłam w domu więc środy były nasze poświęcone treningom :)

Torki  robilam na zmiane, raz z głowy raz  Internetu .  Na ostatnim zdjęciu jest wlasnie torek na trzy sposoby który znalazłam w sieci. Musze przyznac ze w zimie biega sie całkiem inaczej :D Plac w Tychach pokryła duża warstwa śniegu więc późniejsze manewry były trochę ciężkie :D Na treningach byliśmy zawsze jescze z jedna klubowiczką i jej owczarkiem. Accos tym samym biegał biegał dwoma przewodnikami :) Swietne doświadczenia trenować na śniegu, zastanawiam sie czy można zmarzniety suchy śnieg porównać do piasku ?Nigdy nie biegalismy na takiej nawierzchni :) 

Ubiegłej zimy nie mieliśmy takich możliwości więc tym bardziej doceniamy ten rok który który zaczął <3 Zostawiamy Was ze zdjęciami :)

dsc_0042dsc_0101dsc_0261dsc_032dsc_0353dsc_040dsc_0333torek1dsc_0392

© ACCO i NAVI - border collie - Accord Bohemia Maxi, Bueno Zamunda
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci