Menu

ACCO i NAVI - border collie - Accord Bohemia Maxi, Bueno Zamunda

Acco i Navi - Accord Bohemia Max i Bueno Zamunda border collie zapraszają na swój blog! Zawody, treningi, wystawy, spacery i codzienne życie :

Podsumowanie I kwartału

berneska

podusmowanie1

Dziś piątek żartów, ale u nas będzie na poważnie podsumowanie trzech miesięcy nowego roku. W ubiegłym roku podpatrzyłam na blogu Foxtrota tollera wykres przedstawiający ilość przebytych kilometrów w danym miesiącu i tak u nas teraz będziemy to obrazować :D Dodatkowo postanowieniem noworocznym było zrobienie 2016 km, czy się uda? Troszkę w to teraz wątpię :D Dołączyliśmy do wydarzenia na FB gdzie celem jest 1500 km, i ten plan jest bardziej realny. Gdybym chodziła jak kiedyś do liceum, wracała o normalnej porze i miała wolne weekendy to pierwszy plan z założenia byłby pikusiem. Kiedy patrzę na wydarzeniu, że dziewczyny ze swoimi futrzakami dzień w dzień pokonują 10km, a weekendy po 20km, i mają na to cały dzień to zazdroszczę im tego z Acco :) Wygrzebujemy jednak z Acco co się da :)

Do podsumowań oprócz przebytych kilometrów chciałam zobrazować też wyjazdy/treningi/zawody/wystawy. Po jakimś czasie fajnie jest nawet samemu zobaczyć co udało się zrobić w poszczególnym miesiącu :) Zawsze potem jest moment zadowolenia, kiedy widać, że któryś miesiąc był bardziej owocny :)

Wykres przedstawia, że zimowe dnia chodziliśmy mniej. U nas pogoda nie była jednak czynnikiem, która zaniżyła ten wynik.

podsumowanie4

styczeń 100 km
- 3 seminaria: agility, obedience, mijania
- 3 treningi agility
- 1 krajowa wystawa psów

luty 102,37 km
- zajęcia z pasienia
- warsztaty BH
- egzamin BH i PT

marzec 141,21 km  
- zajęcia z pasienia
- warsztaty handlingu

podsumowanie3podsumowanie2

Przed nami 9 kolejnych miesięcy :D Zobaczmy w którą stronę to dalej pójdzie :) Przed nami jednak kwiecień, jego końcówka i początek maja będzie napewno intensywna. Także zbieramy siły, ale i też staramy się poprawić kondycję która uciekła :)

Komentarze (2)

Dodaj komentarz
  • Gość: [Miczelski] *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

    Najważniejsze, że w długości spacerów macie tendencję wzrostową, będzie coraz lepiej! :D

  • Gość: [Hey-Doggy!] *.dynamic.gprs.plus.pl

    Super Wam idzie! Chyba też spróbuje podsumować nasze kilometry. Ciekawe ile nam wyjdzie :-) Zaczynam od dziś!

© ACCO i NAVI - border collie - Accord Bohemia Maxi, Bueno Zamunda
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci