Menu

ACCO i NAVI - border collie - Accord Bohemia Maxi, Bueno Zamunda

Acco i Navi - Accord Bohemia Max i Bueno Zamunda border collie zapraszają na swój blog! Zawody, treningi, wystawy, spacery i codzienne życie :

Nasza majówka

berneska

dsc3rreBędąc jeszcze w czwartek w pracy myślałam, żeby tegoroczną majówkę spędzić na lenia. To był tylko zamiar :D W piątek rano dzielnie wstaliśmy, spakowaliśmy manatki i wyszliśmy z domu. Po drodze Luneczka zrobiła swoje maślane oczka: gdzie jedziecie? Pytam się jej jedziesz z nami? A ona swoim galaretkowatym ciałkiem dała znać że pakuje się z nami :D Po drodze zahaczyliśmy po koleżankę i jej psiaka i tak dzień w który miałam się wyspać pojechaliśmy na agility :D Dziewczyny były już na miejscu, także mieliśmy sporo rąk do rozłożenia torku :)  Troszkę pobiegaliśmy i troszkę pobawiliśmy się w instruktorów :) Pogoda nas nie rozpieszczała, przez pierwszą godzinę było OK. Przez kolejne 3,5 godziny spędziliśmy w deszczu :D Wyjeżdżając, jak na złość, przestało padać ale to norma :D

Dzisiaj zgodnie z naszą myślą przewodnią wybraliśmy się na małe bieganko :) Potem zaliczyliśmy spacer na górki który zajął nam dwie godzinki.

W między czasie małe frisbee? A co! Trzeba wykorzystać wolną chwile! Nad urzędem mamy w tej chwili cudowne miejsce do rzucania. W takim okresie wiosennym trawka jest jeszcze mała, a teren prosty, sam woła żeby z niego skorzystać :)

Zrobiliśmy trochę rollerków i prostych rzutów w dal, niestety tylko tyle nasze umiejętności nam pozwalają. Acco padnięty wrócił do domu :)

Plany na jutro? Z samego rańca ruszamy z koleżanką i jej psiakiem do lasu zobaczyć w jakim stanie jest dzikuśna plaża.

Pamiętajcie w ten długi weekend o waszych milusińskich ;) Zafundujcie sobie i swoim psiakom dawkę ruchu :)

 

 

Komentarze (7)

Dodaj komentarz
 • Gość: [olla1998] *.neoplus.adsl.tpnet.pl

  Grunt to dobrze wykorzystać te kilka dni wolnego :).

 • Gość: [rashelek] *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

  Ale u Was aktywna majówka! Piesy pewnie zachwycone takim spędzaniem czasu :D

 • Gość: [Trend z seterem] *.tel.tkb.net.pl

  U nas w tym roku majówka minęła zdecydowanie mniej intensywnie, niżbym sobie tego życzyła, ale też nie na zupełnym lenistwie. Może i to był niezły balans. ;)

 • ewa-01234

  Aktywne spędzanie czasu - to lubie i stawiam za to wielki plus! Sama spędziłam majówkę bardzo aktywnie, chociaż w tym roju wyjątkowo wypadała w niefajnym czasie. To znaczy mało wolnego w pracy, jedynie jedeń dzień. Ale i tak trochę pobiegałam, trochę poćwiczyłam i zrobiłam porządki w komórce przed sezonem letnim.

 • Gość: [Marco] *.free.aero2.net.pl

  Bardzo dobrze, że plany spędzenia majówki "na lenia" nie wypaliły ;) Taki odpoczynek to tak naprawdę żaden odpoczynek tylko strata czasu :) Trzeba się ruszać, żeby nasze ciało czuło, ze żyje ;) Świetne zdjęcie to na którym Luna łapie w pysk frisbee, gratulacje dla fotografa! My dziś jesteśmy już po bieganiu nad jeziorem, nawet pogoda nas nie wystraszyła ;)

 • Gość: [Piotr] *.neoplus.adsl.tpnet.pl

  Witam fajnie, że ruszałaś się podczas tej majówki. W sumie trzeba zrozumieć ludzi, ponieważ niektórzy mieli już dosyć pracy fizycznej jeśli w takiej pracują to, wtedy woleli spędzać majówkę, na lenia. Jednak jeśli ktoś ma pracę siedzącą to uważam, że naprawdę lepiej spędzić majówkę w sposób aktywny pozdrawiam.

 • Gość: [Marek] *.play-internet.pl

  Hej :) Nie wiem czy wiesz, ale ludzie z takim talentem do pisania jak Twoj zarabiaja naprawdę ladnie pieniazki na tym swoim darze, jakim to darem jest pisanie :) Chcialem Ci serdecznie podziekowac za wszystkie Twoje wpisy, są naprawdę swietne, rzadko kiedy spotyka się kogoś, kto ma az tak niezaprzeczalnie wielki talent do pisania i redagowania tekstow jak Ty :) No, no :) Posługujac się przyslowiem, powiem tylko, ze wręcz chylę czola przed Twoim talentem :) hehe, pozdrawiam ciepło :)

© ACCO i NAVI - border collie - Accord Bohemia Maxi, Bueno Zamunda
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci