Menu

ACCO i NAVI - border collie - Accord Bohemia Maxi, Bueno Zamunda

Acco i Navi - Accord Bohemia Max i Bueno Zamunda border collie zapraszają na swój blog! Zawody, treningi, wystawy, spacery i codzienne życie :

Tyszki w lutym

berneska

Kolejny weekend wolny! <33 Mogliśmy wybrać się na Tyszki i co nieco poskakać :) Wczoraj pobudka z samego rana, szybkie śniadanko i do samochodu! Po drodze Luncia popatrzyła na nas swoimi maślanymi oczkami, więc mówię choć babko! Psiaki zapakowane w bagażnik i hop siup na plac. Na placu były jeszcze dwie dziewczyny z psiakami, więc Kuku przed treningiem mógł sobie troszkę pobrykać ;) I co mnie niezmiernie ucieszyło, Luncia też była bardzo rozbawiona i ożywiona ;) Pozwiedzała sobie potem trochę placu i oczywiście czuwała nad tym, żebyśmy wszyscy ćwiczyli! Potem zebraliśmy się do domu, szybciutkie odkurzanie, i znów poza dom na spacer. Tym razem Lunka została, a z Acco wyszliśmy na łąki, a po drodze umówiliśmy się jeszcze z Mileną i Carmen :) Wymroziło nam tak że hoho! Godzinka spacerku, pies był ubłocony tak że szkoda gadać więc od razu wylądował w wannie. Troszkę się wykończył, więc ułożył się ładnie spać tak żebym mogła zrobić obiadek :)

A dziś? Rany :D Wstaliśmy rano a tu tyleeeeeee śniegu. I jeszcze taka zawierucha na podwórku że strach było wychodzić :D Luna jednak niczego się nie boi, i ze swoimi dzikimi upodobaniami ułożyła się na środku podwórka i leżała tak chyba ze dwie godziny, nie muszę mówić jak wyglądała ;) My z Acco między czasie wykorzystaliśmy chwilę bez opadów i wyskoczyliśmy z łopatą przed dom. Pięknie odśnieżony chodniki, schody, droga przed bramą i co? :D Godzina pracy i znów zawierucha ;) Acco uwielbia asystować czy odśnieżaniu, cały czas lata i poluje na łopatę :D A jak śnieg jest wyrzucany to on robi sobie flipki :D

DSC_1551

DSC_1531

DSC_149

DSC_1431

DSC_1391

DSC_065

DSC_001

 

 

Komentarze (4)

Dodaj komentarz
 • Gość: [olla1998] *.neoplus.adsl.tpnet.pl

  U mojej babci wczoraj nieźle padało, a po przyjeździe do domu szok, zero śniegu :D. Ale teraz coś tam pada, więc może trochę nas zasypie.
  U nas asystowanie przy odśnieżaniu wygląda tak, że Chersi idzie za odśnieżającym i depcze go po piętach, a Kiba podbiega do łopaty po czym ucieka i tak w kółko :D.

 • kamil2015

  Witam taka właśnie jest teraz zima. Jeśli coś spadnie i napada nawet bardzo to się utrzymuje jedynie po dwa lub trzy dni. Nie ma już takiej zimy, która potrafiła trwać nawet do maja, a w styczniu i lutym temperatura sięgała nawet do blisko -30 stopni mrozu. Może to i dobrze zawsze to lepiej jak zima jest łagodna niż sroga jak to miało miejsce jeszcze do niedawna.

 • Gość: [marieanne] *.centertel.pl

  Ooo, bernenczyki pozdrawiają bernenkę... i borderka również ;-)


  Pozdrawiamy!
  <a href="sledztezpies.blogspot.com">Śledź też pies</url></a href>

 • Gość: [Paweł] *.toya.net.pl

  Super zdjęcia! I widać, że pies nie jest zmuszany do takich zabaw, że dają mu one naprawde duże szczęście no i w efekcie pewnie wszyscy są zadowoleni - i właściciel i piesek! I do tego jeszcze podziwiam osobę robiącą zdjęcia, bo naprawde genialnie uchwycono ruch psiaka podczas tej szalonej zabawy na śniegu :)

© ACCO i NAVI - border collie - Accord Bohemia Maxi, Bueno Zamunda
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci