Menu

ACCO i NAVI - border collie - Accord Bohemia Maxi, Bueno Zamunda

Acco i Navi - Accord Bohemia Max i Bueno Zamunda border collie zapraszają na swój blog! Zawody, treningi, wystawy, spacery i codzienne życie :

Ubytki z połataniem

berneska

http://i681.photobucket.com/albums/vv171/Berneska/na%20bloga/Obraz117.png

W związku z moimi niedorobionymi psimi wymysłami, mój własny czworonożny zmuszony jest przechodzić kolejne psychiczne próby. Wraz z opadami śniegowymi oraz spadkiem temperatury na kreskę poniżej cyfry 0, jako tako z agility trzeba zrobić przerwę. W zastępstwie za to postawiłam tej zimy na posłuszeństwo. I już mogę stwierdzić, że psychol zrobił duże postępy, zachciało mu się myśleć, choć yy no czasem zdarza jej się włączyć bieg "zagubienia", rany boskie to jest najgorsze. Powoli ją z tym wyczułam i szybciej po tym wybryku potrafi znowu włączyć bieg myślenia, z czego bardzo jestem zadowolona :D

http://i681.photobucket.com/albums/vv171/Berneska/na%20bloga/Obraz193.png

Na spacerach bardzo fajnie odczuwam to, że ćwiczymy. "Stop" to "Stop", jest nawet siad na odległość, gwizd zrobił się fajnym sposobem na obudzenie i przywołanie. Przez to wszystko zebrało mnie na egzamin PT, co wyjdzie zobaczymy. Na początku muszę wymyślić coś na chodzenie przy nodze w skupieniu bo to jest najbardziej katastroficzne zjawisko u nas, no cóż :D Musimy czekać w ogóle na spis jakichkolwiek sportowych psich imprez 2011, bo jak narazie nic nie ma, albo coś przyślepawa jestem :D

I takie podwórkowe pierdółki, które trzeba dużo dopracować chcąc coś zdawać :D

Komentarze (2)

Dodaj komentarz
 • Gość: [białaskowa] *.internetdsl.tpnet.pl

  Aa! Jak ona cudnie "paca" - oto mój nowy cel w wychowaniu mojego zwinnego, eleganckiego (rety) teriera. Bo teraz terier "paca" z gracją. Nie! Ma "pacać" jak molos! To się na pewno da wypracować! Na pewno! Choć w moim terierze jest całkowite zero niefortunności i ciapowactwa (o zgrozo - przecież ja tak kocham te berneńskie "ciapy").
  Haha ^^.
  A tak ogólnie rzecz ujmując, to Twoja bernenka jest cudowna i przewspaniała, a Ty masz świetne podejście do niej (na pewno nie podjełabym się w przeszłości agilitowania bernenka... ale teraz... ;))

 • Gość: [Asia] *.internetdsl.tpnet.pl

  Ładnie sztuczkujecie i trenujecie ;) Luna ma przesympatyczną mordkę...
  Pozdrawiamy i zapraszamy do nas, Asia z Lakim i Fidem

© ACCO i NAVI - border collie - Accord Bohemia Maxi, Bueno Zamunda
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci