Menu

ACCO i NAVI - border collie - Accord Bohemia Maxi, Bueno Zamunda

Acco i Navi - Accord Bohemia Max i Bueno Zamunda border collie zapraszają na swój blog! Zawody, treningi, wystawy, spacery i codzienne życie :

Witamy!

berneska

Witamy wszystkich, którzy zechcą zaglądać teraz i w przyszłości na naszego bloga :D
Zawsze blogi wykorzystuje się , aby zapisywać w nim swoje przemyślenia, opowiadania itp., służą nam jako pamiętniki
I tak samo będzie to w tym wypadku :D
Chciałybyśmy wraz z moją Luną, aby to miejsce stało się takim pamiętnikiem, ale także przyjemnym miejscem, które często można odwiedzić :)
Z biegiem czasu będę starała się dodać mój szablon na bloga, mam go zrobionego, ale te kody html, css mnie przerastają niestety ... Lecz myślę , że z pomocą wspaniałych ludzi uda mi się to zmienić : )

http://i46.tinypic.com/zukyf5.png
Do zobaczenia przy następnym wpisie!

Komentarze (2)

Dodaj komentarz
  • Gość: [Robert] *.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Witam fajny blog posiadasz, w którym jak zdążyłem się zorientować główną postac gra twój pupil. Fajnie mieć psa, ponieważ jeśli pokażemy mu trochę uczucia to potrafi być to prawdziwy przyjaciel, na lata, a najczęściej aż do śmierci. Życzę ci, żeby ten blog istniał długo, a także żeby ten piesek miał się dobrze, był szczęsliwy i często merdał z zadowolenia ogonem.

  • Gość: [Łukasz] *.toya.net.pl

    Ja również się zastanawiam nad założeniem bloga o psach, moich ukochanych pupilach i przyjaciołach, mam jednak pewne obawy, czy na przykład robienie zdjęć nie będzie psom szkodziło? Chodzi mi na przykład o takie z fleszem albo z lampą włączoną podczas fotografowania. Absolutnie nie chcę, by psiaki ucierpiały.

© ACCO i NAVI - border collie - Accord Bohemia Maxi, Bueno Zamunda
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci